We zijn in Brantôme, één van de mooiste stadjes midden in de door de Nederlanders zo geliefde Dordogne. Hier staat de fabriek, in het Frans zeggen we liever atelier, waar de luxe buscampers Font Vendôme gemaakt worden.
Al sinds 1978 is men hier gespecialiseerd in het maken van luxe buscampers van A tot Z in eigen huis. Deze decennialange ervaring maakt dat Font Vendôme behoort tot het topsegment buscampers en zeer geliefd is in Frankrijk en daarbuiten. De drie pijlers, Kwaliteit, Comfort en Duurzaamheid, al vanaf het begin in 1978, brachten het merk een ijzersterke reputatie. Kortom een buscamper voor de meest verwende avonturier.
Terug in Broekhuizen. We weten uiteraard dat ook onze klanten houden van luxe en comfort. Dat begint met royaal slapen in de ruime enkele bedden achterin de bus. Ook voor het reizen wordt steeds vaker een comfortabele automatische versnellingsbak gevraagd. Echter, de schitterende Font Venôme in onze collectie doet er graag een schepje bovenop, voor werkelijk de meest veeleisende buscamperaar.
De motor is voorzien van extra pk’s, maar liefst 160. Samen met de 9-traps automaat een genot om door heel Europa te zoeven. Ook de looks aan de buitenkant van de bus zijn niet vergeten. Uitgevoerd in zilvergrijs metallic en stoere lichtmetalen velgen is deze Duovan een plaatje om te zien. Eenmaal ter plaatse is het ook goed vertoeven in het comfortabele, lichte interieur. Een ruime zithoek, fijne keuken, grote ijskast enzovoort, bekijk de foto’s maar eens goed!
Net zo enthousiast geworden als wij? Kom gauw kijken ! Stuur een appje naar Stephan of Ingrid of kom gewoon lekker langs op de bonnefooi in Broekhuizen.
Bon voyage !
Ps; Deze duovan is ook voorzien van een trekhaak, neem mee wat u wilt. Mocht u naar de Dordogne gaan, denk dan ook eens aan een kayak of kano, de rivieren daar zijn perfect om de mooie regio op een andere manier te ontdekken.